TÜRKİYE'NİN POPÜLER YILBAŞI NOKTALARINI KEŞFEDİN
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

YILBAŞI İÇİN GARANTİLİ EĞLENCE

Bu yılbaşı sizleri teknemize davet ediyoruz. İstanbul Boğazı'nın en doyumsuz manzarası eşliğinde eğlencesi garantili olan harika bir program hazırladık. Teknede yılbaşı programları 2016 yılı için en revaçta olan programlardan olacak. 2015 çoğumuz için hayli sıkıntılı ve üzücü geçti. Artık hepimiz yeni bir yıl ve yeni unutlar istiyoruz. 
    Partimizi en mükemmel hale getirmek için tüm ekibimiz günlerce çalıştı, her aşamayı adım adım düşündü ve planladı. Böylece ortaya harika bir parti çıktı. Sizin de bu yılbaşına sevdiklerinizle birlikte eğlenerek girmek hakkınız. Teknede yılbaşı programları 2016 partimiz sizi çok eğlendirecek ve mutlu edecek. Bütün gece boyunca müzik ve dans sizlerle olacak. En sevdiğiniz şarkıları hep birlikte söyleyip eğlenecek ve bütün gece dans edeceksiniz.
    Sizler için sadece müzik ve dans değil, aynı zamanda da harika bir menü hazırladık. Kestaneli hindilerin hayalini şimdiden kurmaya başlayabilirsiniz bile. Ayrıca sıcak ve soğuk mezeleri, salataları ve tatlıları da unutmadık. İçeceklerimizde ise çeşit sınırı yok. Tüm yerli ve yabancı alkollü içkiler ve alkolsüz içecekler  de teknede yılbaşı programları 2016 partimiz için hazır olacak.

Rezervasyon yapmak için tıklayınız..

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız